خبرفقط خبرپیام ها

آیت الله مصباحی‌مقدم: ترور شهید «فخری‌زاده» نشانه سقوط رژیم صهیونیستی است

آیت الله غلامرضا مصباحی‌مقدم در گفت‌وگو با میزان، ضمن محکوم کردن ترور شهید «محسن فخری‌زاده» گفت: رژیم صهیونیستی بر مبنای ترور شروع شد و آغاز شکل‌گیری آن بر اساس تروریسم بوده و در جهان و منطقه غرب آسیا مروج تروریسم است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه فعالیت‌های اتمی کشور ما صلح آمیز است گفت: بنا بر اقرار آژانس انرژی اتمی ما هیچ گاه به سمت تولید سلاح هسته‌ای منحرف نشده ایم.

وی ضمن اشاره به اینکه ادعای رژیم صهیونیستی به دلیل ترس از سقوط خودش است افزود: او می‌داند سقوط می‌کند و برای تاخیر انداختن به آن دست و پا می‌زند و اقدامات هسته‌ای کشورمان را بهانه قرار می‌دهد. در حالی که با نظارت گسترده آژانس بین‌الملی انرژی ‌اتمی دنیا می‌داند که ایران کاملا در چارچوب قوانین بین‌الملل حرکت می‌کند و تحت نظارت دقیق آنهاست.

مصباحی‌مقدم گفت: رژیم صهیونیستی نمی‌خواهد اطرافیان او در منطقه غرب آسیا آرامش داشته باشند آن‌ها با ایجاد داعش چند سال منطقه را به خود مشغول کردند.

رئیس کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: رژیم صهیونیستی امروز با شکست داعش رو به رو شده و ترامپ را به عنوان حامی‌ خود از دست داده است. علی رغم تلاش برای همراهی کردن کشور‌هایی همچون عربستان، امارات و بحرین راه به جایی نخواهد برد.

وی گفت: رژیم صهیونیستی برای نجات خود به هر ریسمان پوسیده تمسک می‌جوید که یکی از آن‌ها ترامپ بود که در حال غرق شدن است و اقدام تروریستی شهید «محسن فخری‌زاده» مصداقی از آن دست و پا زدن رژیم صهیونیستی است.

مصباحی‌مقدم بیان کرد: شهید «محسن فخری‌زاده» از افراد برجسته و عضو سازمانی مهم در حوزه علمی و موشک بود و سابقه درخشانی در تخصص حوزه اتمی داشت.

استاد تمام دانشگاه امام صادق (ع) در پایان گفت: رژیم صهیونیستی با شهادت «محسن فخری‌زاده» او را هدف قرار می‌دهد تا اقدامی پرسر و صدا انجام دهد و لازم است ایران این اقدام شوم و جنایتکارانه را به صورت قاطع پاسخی محکم  بدهد.

بعدازظهر جمعه ۷ آذرماه سال جاری، عناصر تروریستی مسلح خودرو حامل شهید «محسن فخری‌زاده» رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح را مورد حمله قرار داده و وی را به شهادت رساندند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا