خبرفقط خبرکمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام

نشست بازار سرمایه و نقش آن در حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری به ریاست آیت‌الله مصباحی مقدم برگزار شد

نشست تخصصی «بازار سرمایه و نقش آن در حمایت از تولید و سرمایه گذاری در کشور» به ریاست آیت‌الله مصباحی مقدم و با حضور اعضای کمیسیون زیربنایی و تولیدی و روسای کمیته‌های تخصصی و جمعی از مسئولان و کارشناسان بخش غیردولتی و دولتی بازار سرمایه در کشور، شنبه ۲۴ خرداد ۹۹ در سالن دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

ابتدای نشست آیت‌الله غلامرضا مصباحی‌مقدم، رییس کمیسیون زیربنایی و تولیدی ضمن خوش آمدگویی به اعضای نشست، بر اهمیت و نقش بی‌بدیل بازار سرمایه در جهش تولید در کشور در شرایط تحریم‌های ظالمانه، تأکیدکرد.

وی همچنین استقبال گسترده آحاد مردم کشورمان از بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری در این بازار و کمک به هدایت نقدینگی کشور به سمت حمایت از بخش تولید را یک فرصت راهبردی در این حوزه دانست و گفت: بازار واقعی و منطقی در کشور همین بازار سرمایه است.

سپس در ادامه نشست، نمایندگان بخش دولتی و خصوصی حوزه بورس و اوراق بهادار کشور که با دعوت رییس کمیته تخصصی حمایت از تولید، صنعت، معدن و فنآوری کمیسیون در این نشست حضور یافته بودند، ایده‌های پیشنهادی خود و آخرین وضعیت حاکم بر بازار سرمایه‌ی کشور و اهمیت آن در حمایت از رونق تولید در شرایط خطیر امروز کشور، ارایه کردند. در ادامه این نشست، هر یک از اعضای شرکت کننده با ارائه پیشنهاد، پرسش و نقطه نظرات خود به بحث و تبادل آراء پیرامون مباحث طرح شده، پرداختند و بر هدایت نقدینگی حاصل به سوی تولید و جلوگیری از انحراف آن تاکید کردند.

در پایان رییس کمیسیون زیربنایی و تولیدی با اشاره به نقش و اهمیت راهبردی بازار سرمایه در شرایط کنونی کشورمان در جمع بندی نهایی مباحث گفت: از محتوا و مطالب ارائه شده در این نشست گزارش تخصصی دقیق تری از سوی ارائه کنندگان تهیه و تدوین تا به دبیر و اعضای محترم مجمع ارسال تا نسبت به آن تدابیر و تصمیم گیری لازم اتخاذ گردد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا