خبرفقط خبر

آیت الله مصباحی مقدم: بنای تیم مذاکره‌کننده جدید لغو همه تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا علیه ملت ایران است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه بنای تیم مذاکره‌کننده جدید لغو همه تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا علیه ملت ایران است، گفت: این رویکرد، رویکرد استغناست چراکه دولت عنوان کرد نمی‌خواهیم معیشت مردم را به برجام گره بزنیم، اتخاذ این رویکرد دولت مایه آرامش مردم شده است.

آیت الله غلامرضا مصباحی مقدم در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به ابتکار دولت سیزدهم در انجام دور جدید مذاکرات هسته‌ای گفت: دولت قبل حالت بدی با ۴+۱ و آمریکا برخورد می کرد؛ کانه به‌حالت التماس گونه که تحریم‌ها را بردارید؛ اینگونه رفتار کردن نوعی بدهکاری را به طرف مقابل نشان می‌دهد و طرف مقابل را در موضع طلبکاری قرار می‌دهد.
وی با بیان اینکه دولت سیزدهم رویه متفاوتی در دور جدید مذاکرات در پیش گرفته است، افزود: رویکردشان خیلی روش است؛ اینکه آمریکا از برجام خارج شده، نقض عهد کرده و قطعنامه برجام را زیر پا گذاشته است؛ لذا باید به تعهدات خود برگشته و همه تحریم‌ها را بردارد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه بنای تیم مذاکره کننده جدید لغو همه تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ملت ایران است، بیان کرد: این رویکرد، رویکرد استغناست چراکه دولت عنوان کرد نمی‌خواهیم معیشت مردم را به برجام گره بزنیم، اتخاذ این رویکرد دولت مایه آرامش مردم شده است. 

پایان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا