خبرفقط خبر

آیت الله مصباحی‌مقدم: تلاش دستگاه قضا برای جلوگیری از رسوب کالا‌ها در گمرک اقدام مهم زیربنایی در رونق تولید است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام جلوگیری از رسوب کالا‌ها در گمرک توسط دستگاه قضا را عاملی مهم برای جهش در تولید کشور دانست و گفت: ان‌شاءالله این اقدامات رئیس قوه قضائیه تداوم داشته باشد و خداوند به حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای توفیق بدهد.

آیت الله غلامرضا مصباحی‌مقدم در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اقدامات قوه قضائیه در راستای جهش تولید در سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»، گفت: قوه قضائیه طی سال‌های اخیر اقدامات بسیار خوبی در بحث رونق تولید و اشتغال‌زایی انجام داده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: قوه قضائیه با پیگیری و صدور احکام، بسیاری از کارخانجات تولیدی را احیاء و به چرخه تولید برگردانده است و از طرفی زیرساخت اشتغال‌زایی برای هزاران نفر را فراهم کرد و در مانع زدایی در مسیر تولید و اقتصاد کشور درخشید.

مصباحی مقدم با اشاره به اینکه اقدامات رئیس دستگاه قضا در راستای رونق تولید چشم‌گیر و قابل‌تقدیر است، تصریح کرد: باید به رئیس قوه قضائیه دست‌مریزاد گفت، زیرا این دست اقدامات قوه قضائیه، باعث امیدآفرینی در جامعه و دلگرمی مردم به کشور و نظام می‌شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه واگذاری شرکت‌های دولتی و خصوصی درگذشته، مشکلات زیادی را در مسیر تولید کشور ایجاد کرده بود و از این ناحیه اقتصاد کشور ضربات زیادی خورد، اضافه کرد: ورود دستگاه قضا جهت سامان بخشیدن به این مشکل و احیای دوباره این کارخانجات و بازگشت به کار کارگران و اشتغال‌زایی در این زمینه هم قابل‌تقدیر است. اقدامات دستگاه قضا در برخورد با دپو کالاهای اساسی در گمرکات امید آفرین است
مصباحی مقدم  نظارت سازمان بازرسی کشور در بحث کالا‌های دپو شده در گمرکات و صدور دستور قضائی در رابطه با تأمین نیاز‌های مردم از این کالا‌های اساسی و مواد اولیه برای تولید کنندگان کشور در حوزه‌های مختلف را اقدام زیربنایی در راستای رونق تولید برشمرد و افزود: این اقدامات دلگرمی در جامعه ایجاد می‌کند.
جلوگیری از رسوب کالا‌ها در گمرک توسط دستگاه قضا، عاملی مهم در جهش تولید
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام جلوگیری از رسوب کالا‌ها در گمرک توسط دستگاه قضا را عاملی مهم برای جهش تولید در کشور دانست و اظهار داشت: ان‌شاءالله این اقدامات رئیس قوه قضائیه  تداوم داشته باشد و خداوند به حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای توفیق بدهد.

پایان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا