فقط خبر

آیت‌الله غلامرضا مصباحی‌ مقدم: مجلس یازدهم بنای تقابل با دولت را ندارد/ اصولگرایان همیشه خود را تابع مقام معظم رهبری می‌دانند

آیت‌الله غلامرضا مصباحی‌مقدم ، نماینده ادوار مجلس و منتخب مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با پارسینه اظهار داشت:مجلس یازدهم در حالی خرداد ماه سال آینده شروع به کار خواهد که کشور شرایط سختی دارد. به همین دلیل، باید ابراز امیدواری کرد، مجلسی پویا تشکیل شود تا بلکه در راستای کاهش مشکلات موجود تاثیرگذاری مثبتی از خود بر جای بگذارد.
عضو جامعه روحانیت مبارز در ادامه سخنانش گفت:‌ این روزها بعضا شنیده می‌شود مجلس یازدهم بنای تقابل با دولت را دارد و به همین دلیل، باید منتظر رویارویی دو قوه مقننه و مجریه در سال‌ آتی باشیم.آیت‌الله مصباحی‌مقدم افزود: این ذهنیت در شرایطی است که اصولگرایان همیشه و در هر شرایطی خود را تابع مقام معظم رهبری می‌دانند و چون ایشان بارها همکاری و همراهی همه دستگاه‌ها با دولت را توصیه کرده و نسبت به این امر تاکید داشتند، حتم داشته باشید نمایندگان مجلس بعدی به دور از هر نوع جنجال‌ و حاشیه‌سازی‌ای، همه فکر و ذکرشان به کار و تلاش و فعالیتی مفید اختصاص می‌دهند تا از این طریق مشکلات عدیده‌ روز به روز کمتر شوند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد:‌ ایران کشوری است که به دلیل اصرار به استقلال و گریز از استبداد، به طور همیشگی با تهدیدهایی از جانب آمریکایی‌ها و متحدانش روبرو می‌شود. به همین دلیل نکته‌ای که باید به آن توجه شود، این است ، حتی‌المقدور نزاع‌ و جدل‌های داخلی را فراموش کنیم تا از این طریق،‌ همه بتوانند در فضایی آرام و بدون تنش فکر و انرژی‌شان را صرفِ‌ حلِ مساله‌های پیچیده کنند که در حوزه‌های مختلف مردم را گرفتار کرده است.

آیت‌الله غلامرضا مصباحی‌مقدم در پایان صحبت‌هایش گفت: با پایان انتخابات،‌ رقابت‌ها باید جای خود را به همصدایی بدهند.

پایان/

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا